Uličníka spouštíme na pozvánky!

Našimi hrdly muselo protéct nespočet citronád v kavárně na Nové scéně, proběhlo x porad uličnického týmu, neutuchající elán střídaly pocity zmaru, ale Uličník přichází! Zatím spíše našlapuje a zahřívá motory, Uličníka spouštíme přes pozvánky.

Technických nedostatků jsme si vědomi, ale idea Uličníka je hotova, pojďme ji šířit nejprve mezi ty, kteří s námi na projektu spolupracovali od začátku, ty, kteří nám pomáhali svými radami a tipy, pomáhali nám portál spoluvytvářet. Ti budou mezi prvními, kterým od Uličníka přijde pozvánka, aby web vyzkoušeli a dali nám podněty, na co se soustředit více a co naopak snese odkladu, co je baví více a co méně, co jim dává smysl a co naopak považují za pitomost.

To ale neznamená, že přístup na Uličníka je jen pro vyvolené! Pokud ti doraz pozvánka, dostaneš se po kliknutí na odkaz v mailu od nás na intropage Uličníka, zaregistruješ se během pár vteřin a jsi uvnitř. Jednoduše pak můžeš pozvat až pět dalších kamarádů, aby také Uličníka otestovali. A co když ti pozvánka přímo nepřijde? Zadej www.ulicnik.cz a dostaneš se na naši intropage, kde se dozvíš základní informace o portálu a můžeš nám zanechat emailovou adresu, na kterou ti během krátké doby zašleme pozvánku na „skutečného“ Uličníka.

Přes léto odladíme základní technické nedostatky, vyřídíme knihu přání a stížností a potom Uličníka pustíme do světa bez filtru. Každý příchozí uvidí všechen obsah, ale cílem je Uličníka spoluvytvářet společnými silami. Čili postačí jednoduchá registrace a můžeš začít přispívat na Uličníka a navíc si budeš moci nastavit svoji oblast, kterou chceš sledovat, ať už kolem tvého domu, v blízkosti tvojí práce nebo třeba celou Prahu nebo jenom její část. Příspěvky už ti potom budou chodit jenom z tebou vybrané oblasti! Můžeš ale zůstat samozřejmě i bez registrace a vidět i tak všechen obsah na Uličníkovi.

Doufáme, že tě to bude bavit!

Napsat komentář